obrazek

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego Kraków

łóżka rehabilitacyjne, szpitalne, podnośniki dla niepełnosprawnych

 Kontakt

Firma Bielak Wojciech
32-744 Łapczyca 628 
Orange: 510445760 med@drewmebi.plAtrakcyjne ceny!!!
Nie pobieramy kaucji!!
Wysoka jakość łóżek
(w przypadku awarii serwis na nasz koszt)

Kontakt: 510 445 760


Od wielu lat działamy na terenie województwa małopolskiego i śląskiego świadcząc usługi wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego dla osób niepełnosprawnych oraz seniorów.
Nasze usługi oferujemy na terenie województwa małopolskiego między innymi w takich miastach jak:
Kraków,
Tarnów,
Nowy Sącz,
Bochnia,
itd.

Sprzęt, który oferujemy jest dostępny od ręki w wypożyczalni, nie ma potrzeby zapisywania się na terminy. Wystarczy podjechać do naszej firmy lub zadzwonić i zamówić sprzęt, który jest potrzebny, a my dostarczymy go pod wskazany adres - po wcześniejszym uzgodnieniu terminu oraz kosztów dostawy.

Kraków

Sprzęt można również samemu odebrać. W wypożyczalni sprzętu medycznego w Krakowie posiadamy szeroką gamę przedmiotów medycznych oraz rehabilitacyjnych, które można wynająć na dowolny okres czasu, nie pobieramy kaucji za wypożyczony sprzęt, a w przypadku awarii staramy się maksymalnie szybko dokonać serwisu wypożyczonego urządzenia, ponieważ mieścimy się blisko Krakowa.

Przedmioty rehabilitacyjne, które posiadamy są w stu procentach sprawne technicznie, ich jakość jest bardzo wysoka, ponieważ wybieramy produkty renomowanych producentów z całego świata, dzięki czemu mamy pewność, że będą one prawidłowo funkcjonować i spełniać oczekiwania naszych klientów.

Wybrany sprzęt rehabilitacyjny z naszej wypożyczalni:
  • łóżka rehabilitacyjne
  • podnośniki dla osób niepełnosprawnych
Łóżka rehabilitacyjne


Nasza wypożyczalnia zajmuje się głównie wynajmem łóżek rehabilitacyjnych elektrycznychwypozyczalnia-lozka_rehabilitacyjne_krakow sterowanych przy pomocy pilota, który jest bardzo łatwy w obsłudze i każda osoba bez najmniejszego problemu poradzi sobie z samodzielną obsługą łóżka rehabilitacyjnego. Funkcje z jakich można skorzystać to możliwość podniesienia całego leża łóżka od 40 do 80 cm, drugim bardzo istotnym elementem jest możliwość podniesienia osoby niepełnosprawnej do pozycji siedzącej, dzięki elektrycznej regulacji zagłowia w łóżku rehabilitacyjnym, kolejnym udogodnieniem w tego typu łóżkach jest możliwość uniesienia nóg, a w wybranych modelach jest jeszcze czwarta funkcja, która sprawia, że łóżko możemy ustawić pod skosem, jest to ogromne udogodnienie, ponieważ przy ustawieniu łóżka w pozycji ukośnej i podniesieniu oparcia pacjent ma wrażenie jakby siedział na fotelu.

Ponadto każde łóżko rehabilitacyjne wypożyczane w naszej firmie jest kompletne i posiada barierki ochronne oraz wysięgnik trójkąt, który umożliwia osobie niepełnosprawnej samodzielne poprawienie pozycji w łóżku, a także jest pomocny przy siadaniu osoby chorej. Łóżka składają się z kilku części i można jest rozłożyć, dlatego nie ma najmniejszego problemu z dostarczeniem ich nawet do małych pomieszczeń, gdzie są wąskie drzwi itp.

Szczegółowe dane techniczne łóżka rehabilitacyjnego

4 segmentowe leże regulowane elektrycznie,
Bariery zabezpieczające pacjenta przed wypadnięciem,
Możliwość regulacji wysokości łóżka od 40 do 80 cm,
Wymiary wewnętrzne 90 x 200 cm,
Koła antystatyczne, blokowane indywidualnie,
Stalowa rama malowana proszkowo,
Maksymalna waga pacjenta 185 kg,
Opcjonalnie funkcja Trendelenburga/ anty - Trendelenburga,
Elektrycznie regulowane oparcie pleców do 70 stopni,
Elektrycznie regulonway kąt zgięcia nóg 30 stopni.

Podnośniki dla osób niepełnosprawnych


wypozyczalnia-aks-podnosnik-dla-niepelnosprawnychKolejnym urządzeniem, w które można się u nas zaopatrzyć jest podnośnik pacjenta, który jest ogromnym udogodnieniem dla osób z ograniczoną mobilnością. Podnośnik pacjenta bardzo ułatwia opiekę nad taką osobą, ponieważ umożliwia on uniesienie jej przy niewielkim użyciu siły opiekuna.
Bardzo łatwo można przesadzić pacjenta z łóżka na wózek, na fotel. Istnieje również możliwość transportu chorej osoby do wanny lub pod prysznic, ponieważ podnośnik posiada cztery koła, umożliwiające transport. Dwa z nich można zahamować, żeby w bezpieczny sposób osoba niepełnosprawna mogła być przetransportowana z miejsca na miejsce.

Wypożyczany podnośnik zasilany jest dwoma akumulatorami, które po jednym naładowaniu są w stanie pracować przez około 30 cykli. Podnoszenie i opuszczanie osoby niepełnosprawnej odbywa się przy pomocy pilota, maksymalny udźwig podnośnika to od 130 do 150 kg.

Nosidła, w które zapinamy pacjenta można dobrać do wagi osoby, która będzie z niego korzystać.


Dane techniczne podnośnika dla osób niepełnosprawnych

- szerokość podstawy jezdnej (zewnętrzna): 67-100 cm,
- długość podstawy - 109 cm,
- wys. podstawy od podłoża - 14 cm,
- masa własna - 40 kg,
- max. obciążenie - 150 kg,
- zakres podnoszenia  80-190 cm

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego, kto może skorzystać?

Z usług naszej wypożyczalni może korzystać każda pełnoletnia osoba, nie wymagamy żadnych innych dokumentów, zleceń od lekarza itp. Sprzęt rehabilitacyjny może być wypożyczony przez osobę niepełnosprawną, ale także wypożyczenia może dokonać opiekun.

Dokonujemy wszelkich starań, aby z naszej oferty mógł skorzystać każdy kto ma taką potrzebę, dlatego nie ograniczamy możliwości wypożyczania naszego sprzętu oraz nie zobowiązujemy do długoterminowych umów, wypożyczenie może być nawet na jeden miesiąc, jeżeli po tym czasie sprzęt nadal jest potrzebny, umowa przedłużana jest automatycznie na czas nieokreślony, ale w każdej chwili można z niej zrezygnować, wystarczy zadzwonić lub przywieźć łóżko do siedziby firmy.

Kontakt wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego w Krakowie

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez pocztę email.
Jeżeli masz pytania? Zadzwoń. Jesteśmy do dyspozycji codziennie od 9:00 do 19:00. tel.: 510445760
 

Wypożyczalnia Katowice